| CuloareaFericirii a întrebat:

As vrea sa-i vad pe cei mai sociabili oameni de pe TPU. Puteti sa-mi povestiti despre voi? Cum va numiti, cati ani aveti, ce va place sa faci, din ce oras sunteti, etc.Cine doreste sa fim prieteni? fundita

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna,buna AdYnna happy!
In primul rand,imi pare bine sa te cunosc ^^.
In al doilea rand, te-am adaugat la prieteni.
Ma numesc Ramona, am 14 ani si sunt din Bucuresti.Sunt ca orice alta adolescenta normala, nimic impresionant.Imi place sa citesc,sa desenez,sa mananc,sa ma plimb pe net b-),sa ma machiez,sa fac shopping(cel mai mult ador asta),sa ma plimb prin parc,sa mananc la Mc,sa ma duc in parcul de distractii,sa ascult muzica, sa stau la taclale, sa dau sfaturi si sa ii ajut(sau sa cred ca ii ajut) pe ceilalti.
Sunt o persoana destul de timida dar si sociabila in acelasi timp.Sunt emotiva,prietenoasa,incapatanata,iubitoare,vorbareata.
Nu imi place sa fiu stresata cu telefoane sau cu buzz`uri pe mess.
Ador sa ascult muzica la casti si sa merg cu metroul :X.
Ce pot sa mai zic thinking
Sunt impulsiva,nu sunt genul de persoana care gandeste totul la rece inainte sa actioneze,nu imi place sa imi spuna cineva ce sa fac,imi place sa fiu independenta in limita in care se poate acum.
M-as uita de "n" ori la "Rebelde" pentru ca sunt obsedata de acest film, care este demodat si cum mai vrei tu, dar mie imi place :X.
Imi place pizza.
Imi place sa stau pe TPU happy.

Tu ce poti sa imi spui despre tinebatting eyelashes?

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Foarte interesant :*(mai ales partea cu "nu il apreciez prea mult pe Justin Bieber)
Si eu te pup :*
Daca ai o problema poti sa apelezi oricand la mine happy

| Ecea a răspuns:

Sunt multi sociabili pe aici, de unde vrei sa stim cine e mai sociabil mai placut sau mai neplacut.Depinde de gusturile fiecarui om,care cum ne potrivim vorbim, avem pareri, etc.

| CuloareaFericirii explică:

Ei bine Ramona iti multumesc ca esti atat de prietenoasa si chiar foarte vorbareata,sunt incantata si nu m-as satura sa-ti ascult,,povestioarele"...ce pot sa-ti spun despre mine? Sa vedemmm, ma numesc Adina-Gorgeta, am 11 ani, sunt din Giurgiu.Imi plac culorile albastru si mov.Imi place sa-mi petrec timpul pe afara,ori cufundata intr-o carte,ori prajindu-ma la soare(vara). Sunt fana mare a lui Enrique Iglesias si pot sa spun ca nu-l apreciez prea tare pe Justin Bieber,prefer vacantele la munte, mi-e putin frica de apa si de inaltimi, ador pisicutzele love strucklove strucklove struck Te pup sper sa ne intelegem bine

| Fujito a răspuns:

Buna ma numesc Gabi sunt baiat am 18 ani, imi place sa fac excursii cu masina mea personala, sunt din pitesti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Jelli
2. 5 luni (cont din 20 februarie)
3. să stau pe TPU
4. Adolescenți, Conversații, Muzică, Dragoste și Sex, etc.
5. AdYnna
6. fundița.

| GabrielAlin1996 a răspuns:

Ma numesc Gabriel, am 15 ani si sunt din Pitesti. Imi place sa joc fotbal, sa ma plimb cu bicicleta si sa conversez pe messenger!
P.S. Inca ceva doresc sa fim prieteni!