| razZzEr a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon cu touchscreen, camera de 5 mp, sau mai mare, sa suporte formate divx, avi, si altele si sa fie pana in 800ron.Ma gandeam la un nokia x6 chiar daca nu suporta format divx, avi.Se merita sa il cumpar? Ce puteti sa imi recomandati la banii astia

Răspuns Câştigător
| girml3x a răspuns:

Eu am Nokia x6 varianta de 16 GB, şi pot să zic ca merge foarte bine, suporta tot felul de aplicaţii! Eu recomand Noxia x6!

3 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Poti sa incerci un LG cu 990. are camera de 5 mp, suporta divx, si nu este nici scump.

| razZzEr explică:

Am uitat sa specific sa fie neaparat cu wifi, iar LG nu imi place, l-am vazut la un prieten si nu e prea reusit.Asta e parerea mea.

| razZzEr explică:

Ms,l-am gasit cu 850 ron 16gb, dar nu stiu ce model de casti are.E nou cu garantie, sigilat in cutie. Sper ca il pot cumpara luna asta sau urmatoarea.