| RAY a întrebat:

As vrea sa imi dati niste modele de pantofi cum se poarta iarna, am vazut la multi ca erau galbeni asa frumosi

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Poate erau ceva de genul?

http://www.avascut.ro/......ro-p-p4260

| RAY explică (pentru OoBunnyoO):

Ja,du hast recht, danke, asta imi plac, am vazut nike, tu ce ai?

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Stai asa mai usor, ca germana nu stiu inca. laughing)

Ma bucur ca le-am nimerit.

Cizme am. Am tot felul de cizme scurte, lungi, imblanite, peste genunchi, sub genunchi, botine, cu toc si fara, din cauciuc, din piele, din piele intoarsa sau polyester. Dar, cred ca nu sunt persoana potrivita sa intrebi chestia asta. Cred ca mai bine ai intreba un baiat. laughing

| RAY explică (pentru OoBunnyoO):

Daca as fi fratele tau ce ai spune tot asa?

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Pai da, doar m-ai intrebat ce am..si asta am. laughing Nu stiu cat de confortabili sunt bocancii pentru barbati, chiar nu imi pot da cu parerea.

| RAY explică (pentru OoBunnyoO):

Mie imi plac, dar sunt pentru fete ce drama, trist, am de ce sa plang la noapte

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Aia pe care ti i-am dat sunt pentru barbati.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Bocancii sunt atat pentru barbati dar si pentru femei.

| RAY explică (pentru OoBunnyoO):

O doamne mai salvat, de un an tot visez la ei si cand ma uit la filme noaptea la na, visez cu ei

12 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Ia-ti ceva de la doc martens, ray

| RAY explică (pentru AirănMeidăn):

Eu merg in piata si cumpar de acolo

| AirănMeidăn a răspuns:

Sau uita-te pe aici ce mai sunt
http://boards.4chan.org/......coming-fam