| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa lentile de contact de vedere(cu dioptrii)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| denis2225 a răspuns:

Costa intre 185 si 99 ron

3 răspunsuri:
| AlexandraEpureanu a răspuns:

Depinde atat de tipul de lentile de contact, cat si de dioptrii.

Uite, de exemplu colega mea are dioptrii mici si o costa 120 RON lentilele.

Eu am dioptriile mult mai mari si ma costa 400 RON. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de calitatea lor. Iata aici sa te sperii:
http://www.lentilecontact.ro/......ct_torice/

| IlincaMaria a răspuns:

Cred ca nu depasesc 250 de lei. Depinde si de dioptrii. happy