| viatadecacatt a întrebat:

As vrea sa imi spune-ti si mie cateva melodii noi care va plac ( fara de alea cu Mirabela Dauer, Michael jackson, romanesti tampenii din alea dupa vremea lu mamarea`.big grin Mai moderne asalaughing.ca m-am plictisit de astea care le amstraight face Astept raspunsuri Ms:*

8 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Daca le numesti pe alea tampenii...eu am 18 ani si iti spun ca esti praf.

| oz a răspuns:

Daca Mirabela Dauer Michael jackson canta tampenii...nu te supara dar parerea mea este cea corecta. Una e sa nu iti placa... dar sa le consideri tampenii...de fapt cred ca tu nici nu ai ascultat o melodie Michael Jackson...sau daca ai ascultat-o nu ai inteles-o... dar de fapt nu stiu de ce discut cu tine...

| viatadecacatt explică:

"oz" Asta e doar parerea tawinking
Fiecare cu gusturile lui/ei de muzica

| daniDeeDee a răspuns:

Deep & White - 4 Love
Lara - Without your love
Sugababes - About A Girl
Lady GaGa feat. Ash King - Just Dance (New Version)
Chris Brown - Dreamer

sper sa-ti placa!

| vilmaristul a răspuns:

Mai, de ce esti rau!
e muzica parintilor tai; asta era! dar era si muzica buna:beatls, phoinx
iti plac si tie, sunt,, clasici"ai muzicii internationale, muzica de azi cu putine exceptii nu spune nimic
e zgomotoasa, rareori placuta azului
imi plac si mie voltaj, 3SE, dar nu ma dau in vant dupa la familia, manele, sau mai stiu ce.
daca vrei muzica muzica, asculta anotimpurile, arii din opere si operete, simfoniile lui beethoven(nu stramba din nas) si mai vorbim

| คиค a răspuns:

Eu am 13, si sunt un mare fan al Corinei Chiriac, dar ascult si Mirabela Dauer, si alti MARI ARTISTI. Nu sunt tampenii, ei sunt adevaratele comori ale muzicii usoare romanesti, dar daca asta e opinia ta... mai moderne... sa stii ca si acesti mari artisti lanseaza in continuare CD- uri, si albume noi, din care poti invata ceva, dar... problema ta.

| M.madallina a răspuns:

Freedom insa nu stiu de cine este cantata. spor la cautat

| M.madallina a răspuns:

Colors-morandi