| crazypuff_9442 a întrebat:

As vrea sa incep un curs de canto/pian (sunt din Buzau). Imi puteti recomanda vreo profesoara ceva, sau un club? poate cineva din Bz care face cursuri de canto, pian...sursa sigura:*:*:*:*:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La G Ciprian ...vara lui 2009 am luat lectii la pian acolo... mi a placut.si am invatat considerabil

| WolfGirl_7623 a răspuns:

Poti sa incerci la G. Ciprian pentru pian. Iar canto la Palatul Copiilor sau la Liceul de Arta(nu stiu sigur daca se mai dau lectii de canto)daca nu iti convine la nici una din aceste optiuni iti poti intreba profesorul de muzica happy

| Al3xis66 a răspuns:

Si la G Ciprian... unde e mai exact? ca eu nu sunt din bz.si as vrea si eu sa iau lectii de pianbig grin