| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa joc la loto 6/49.Se fac si jmecherii la loto? Nu vreau neaparat sa castig cu 6 numere, macar cu 5. Numar total de variante posibile : 13.983.816. E posibil sa nimeresc vreodata o varianta? Aud mereu ca se castiga la loto premii foarte mari, dar nu am avut niciodata incredere.

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

1 sansa din 13.983.816, iti dai seama ce inseamna asta? Ai mai multe sanse sa fii calcat de o masina maine decat sa castigi la loto.

| Yoyo2013 a răspuns (pentru CinevaNou):

Ce ***. mai bine sa am sanatate si muncesc cinstit.nu vreau sa am atatia bani, doar ca nu prea am incredere

1 răspuns: