| alinutzafetitza a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti un site de unde pot invata bine limba franceza.As dori sa aiba cat mai mult vocabular si toata gramatica(morfologie si sintaxa), reguli de pronuntie si un material auditiv care sa ma ajute sa ponunt corect si sa inteleg ce pronunta cineva in fanceza.Va rog sa ma ajutati ca am nevoie urgent in vara asta sa invat franceza bine!

1 răspuns:
| CaptainPanda a răspuns:

Eu nu iti sugerez sa inveti de pe net...i-ati un dex roman-francez e cel mai bine asa si vei invata si franceza mai bine ca pe net