| crouch a întrebat:

As vrea sa plec la munte dar nu stiu unde. Unde sunt zone mai frumoase unde am si ce vizita (dar fara biserici) in jumatatea sudica a Romaniei?

Răspuns Câştigător
| biabeautiful a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te duci in Zona Moeciu.Este o zona extraordinar de frumoasa unde poti vedea peisaje de vis.big grin

1 răspuns:
| ATHOS a răspuns:

Eu, te-as trimite in parte vestica a Romaniei si anume in Muntii Apuseni, zona Padis. Este una dintre cele mai frumoase zone ale tarii. Densitatea obiectivelor turistice este foarte mare : pesteri, chei, canioane, cascade, etc.
Iti promit ca nu vei avea dezamagiri!