| SADAS a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum sa am dintii mai albi! Ma spal pe zi de 2 ori, dimineata si seara, dupamiaza sunt la scoala! Ma spal cu Sensodyne si vad ca nu are nici un efect am dintii galbeni! As vrea sa stiu cu ce ar trebui sa ma dau pe dinti sau nu stiu alte metode ca sa am dintii mai albi va rog!

Răspuns Câştigător
| Cory89 a răspuns:

Sunt cateva "leacuri băbeşti" ca sa le zic asahee hee Cica daca te speli cu sare iodata sau cu bicarbonat dintzii s-ar face mai albi. Sau a-i putea sa mergi la dentist si sa iti faci un detartraj.

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu cred ca tu ai inca dinti de lapte si-ti propun sa nu te stresezi. Cei noi, vor fi perfecti!

| 非有神论者 a răspuns:

Colgate advanced whitening
eu o folosesc si a dat rezultate cam dupa 2 saptamani

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Cel mai bine du-te la stomatolog sa-ti albesca. Dupa tu doar trebuie sa ai grija de ei.

| sweetale12 a răspuns:

Spala-te cu blend-a-med 3D white pearl, se spune ca este buna happy Sau cum a spus si Cory89