| anonim_4396 a întrebat:

A facut cineva facultatea de Matematica Informatica de la Spiru Haret, Bucuresti? Examenele sunt greu de luat? As vrea sa fac aceasta facultate deoarece eu sunt momentan la facultatea de Informatica, Universitate Bucuresti, am nevoie de un program mai lejer la facultate pentru a putea lucra si ma gandeam sa ma transfer la ID, insa nu stiu daca se merita sa ma mai chinui cu aceasta facultate.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fim seriosi, profesorii de la facultatile de informatica sunt in general intelegatori cu studentii care lucreaza, mai ales daca lucreaza in domeniu. Daca tot te ai apucat de o facultate serioasa nu iti baga picioarele in ea