| Justgreen a întrebat:

As vrea sageata de argint sau scut dau 5 dubluri la schimb adica am asa soare, oglinda, tarus, apa sfintita, usturoi si pe acestea le am dublura de 2 ori adica am toata colectia si inca cate 2 dubluri pentru fiecare insigna deci sa stiti este de la Kubeti cine nu stie si vrea sa se inscrie uitati aici http://www.vanatoareadevampiri.ro/? ref=8019 va multumesc! A si da-ti id-ul vostru vb in particular;)

1 răspuns:
| DiannaDia a răspuns:

Iti dau eu sageata de argint pentru soare, apa sfintita.si da-mi idul tau de mess pe privat si iti voi da si eu pe privatwinking