| nononono1111111111 a întrebat:

Cine are medalii de schimb pe concursul Kubeti
( http://www.vanatoareadevampiri.ro/? ref=21446 ) va rog frumos am la schimb "Scut" si "Carte de vraji" si vreau la schimb "Apă sfinţită","Tăruş","Usturoi","Tulpină de trandafir","Oglindă","Săgeată de argint" sau "Soare". Va rog frumos cine are dubluri dati-mi codul pe privat!

7 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
Eu am o dublura la "Soare". Am nevoie in schimb de "Scut" sau "Carte de vraji".
Daca vrei sa facem schimb, trimite-mi un mesaj privat.
Pa-pa! happy

| nononono1111111111 explică:

Mai am nevoie de tulpina de trandafir cine are va rog, dau la schimb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga id meu alex_dream_work am apa sfintita, usturoi, soare si sageata de argint dubluri si imi trebuie scutul si cartea de vraji.ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are sa imi dea si mie apa sfintita, oglinda, puterea vrajitorului si tulpina de trandafir ii dau in schimb soare, tarus si scut?
intra pe id miley_love22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Krea vrea la schimb orice pe puterea vrajitorului in afara de oglinda si tulpina add laviniu_yo fast

| luciia a răspuns:

Vreau eu scutul add lucia.lucicutza

| didi_5122 a răspuns:

Iti dau apa sfintita imi dai scut .id deisy_alina plsssss