| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa aflu : cum de prietena mea imi poate vedea arhiva de la Y.Mess cand la mine este selectat ca atunci cand fac Sing Out sa se sterga ceea ce am vorbit? Mentionez ca imi stie parola si de aceea spun ca eu nu imi tin Arhiva salvata dar ea imi trimitea ceea ce am vorbit cu altii... stie cineva. mersi pup all! happy

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Stiu eu.Ea are messengerul 11 si tu la fel nu? Stii ca daca ai messengerul 11 toate conversatiile pe care le'ai avut de la inceputul anului sunt salvate si le poate vedea nu? Ea iti stie parola si ea poate sa dea la orice persoana din lista click pe ea,si o sa ii apara tot ce ai vb tu cu acea persoana. Daca nu vrei sa ti le mai vada,intri la messenger dai,preferences, arhive si dai la yes save all of my message, but clear theam eacht time i sing out.Adica ti se salveaza conversatiile, dar dupa ce ai iesit tu de pe mess acestea ti se vor sterge.O zi buna.

2 răspunsuri:
| shadybaby a răspuns:

Si eu am patit. Degeaba ai tu bifat sa se stearga dupa ce iesi, daca intra ea de pe pc-ul ei pe id-ul tau si are bifat sa se pastreze arhiva, ti se pastreaza conversatiile.Strerge`le din arhiva defintiv dupa ce termini de vb cu anumite persoane, daca chiar ii cazu.

| tpuareproblemetehnice a răspuns:

Dai sus la messanger,preferences, arhive, si sunt 3 variante
1) yes, save all of my message
2)yes,save all of my message, but clear theam eacht time i sing out
3) no, do not save any of me message
si o bifezi p prima, asa convorbirile tale vor ramane acolowinking
la revedere te-am :*
funda?batting eyelashes