| AdinaCrissa a întrebat:

Funda! Am messenger 11, de pe care stiu ca se poate citi arhiva oricui, atat timp cat ii stii parola.
De ce la unele persoane(cum ar fi sora mea, iubitul) nu ramas arhiva?
De exemplu o prietena a venit la mine sa imi arate niste convresatii de ale ei si le-am putut vedeastraight face
De ce nu merge sa vad arhiva la toate id-urile?

6 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Subsemnatii, sora ta si iubitul tau au umblat la Preferences>>>Conversation History>>> Au bifat>>>Do not keep a history of my conversation
De asta nu ai putut vedea arhivele lor.

| iulikka a răspuns:

Merge, daca nu cumva ai sters arhivele de la acel id, daca ai facut`o trebuie sa incerci pe alt pcsmug

| bybycorleone a răspuns:

Trebuie ca persoana respectiva sa se conecteze macar odata cu yahoo messenger 11 pentru a-si da acordul ca arhiva lor sa fie data online. si se pare ca ai destul de multa incredere in iubitul tau

| Anxx a răspuns:

Pai poate sara ta nu a setat sa se salveze arhivele, si astfel nu le poti vedea.

| andreisdas23 a răspuns:

Da poti vedea.Intra aici www. ologeni=zone.tk si e sus un buton cu regster.Te inregistrezi(dureaza cam 20 secunde) si apoi o sa vezi acolo.Dar trebuie intai sa te inregitrezi.Bafta.De acoolo am aflat si eu.

| Catherine_8535 a răspuns:

Pentru că atunci când instalezi 11 poți să alegi între a-ți salva conversațiile în baza online de date a Yahoo sau pe PCul tău. Dacă arhiva e salvată pe computerul personal, nu o vei putea accesa de pe alt calculator/telefon/etc. Dacă e stocată online, o poți accesa de oriunde atâta timp cât știi IDul și parola.