| ramitzu a întrebat:

As vrea si eu sa jtyu unde pot sa ma uit pe net la telenovela saracii tineri bogati dupa acasatv... in afara de trilulilu unde am gasit primele episoade complete dar nu si pe celelalte... daca poate sa ma ajute knv. multumesc

7 răspunsuri:
| Annie_6583 a răspuns:

Te poti uita pe youtube.Scrii "Ninos ricos pobres padres capitulo (care doresti sa-l vezi)"insa dezavantajul este ca nu ai subtitrare. daca intelegi spaniola te poti uita.
Sper sa-ti fie de foloshee hee

| Annie_6583 a răspuns:

Te poti uita pe youtube.Scrii "Ninos ricos pobres padres capitulo(care doresti sa-l vezi)", insa dezavantajul este ca nu este subtitrare. Daca intelegi spaniola te poti uita.Succes.

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pfff... cu subtitrare nu am gasit straight face

eu ma uit foarte des la telenovelele cu adolescenti si pot traduce un film love struck stiu destul de bine spaniola... inteleg tot ce vorbesc ei. mai putin cu vorbitu ( greseli de ortografie ) dar asta e.

imi pare rau straight face cu subtitrare nu am gasit

| ramitzu explică:

Candygirl.alexa4u mersi pentru raspuns dar cu subtitrare... stiu spaniola dar nu asa de bine inkat sa traduc un film. mersi mult. dar sti si cu subtitrare iti dau funditawinking

| ramitzu explică:

Stiulaughing... e mai simplu asa nu?laughing. dar am pierdut cateva episoade la inceput si vreau sa le vad. happy

| criss86 a răspuns:

Pai... te uiti direct pe acasa cand il da si gatatongue