| midnight_2375 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum pun parola la nokia 7210 supernova, de preferat la screensaver. dau la securitate dar imi cere un cod si nu merge 1234 sau 0000.

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Codul pentru Nokia dat de fabricant nu este 1234 sau 0000, ci 12345, incearca acest cod si o sa mearga, singura conditie este ca acest cod sa fi fost schimbat daca ai cumparat telefonul la mana a doua, iar noul cod care il vei introduce tu, daca vrei sa-l schimbi cumva, trebuie neaparat sa aiba cinci cifre. Bafta!

| midnight_2375 explică:

... nu merge nici 12345, telefonul nu este la mana a doua, nu stiu de ce nu merge crying