| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

Dau FUNDAAA!
Sunt in mare dilema :
As vrea sa imi formatez cardul pe tel, ca pe PC am incercat si nu imi primeste acum nimic cardul asa ca vreau sa imi formatez cardul in tel si imi cere un cod de securitate si nu stiu care e, am incercat si 0000 si 1234, avand in vedere ca codul merge doar din 4 cifre...
P. S.:Telul e LG KP501 Cookie:X si nu ii stiu codul de securitate, avand in vedere ca e codat pe orange si eu la acel cod nu am mai intrat never sa il schimb sau nu stiu ce... Dau Funda si voturi!

2 răspunsuri:
| UiteeeeVezi a răspuns:

Codu ar trebui sa fie 12345, eu am Nokia c3 si la mine acela e codu pentru orice. Daca te-am ajutat si merge funda big grin

| LoveWithoutInhibitions explică:

Am reusit pana la urma cu codul, am dat la setari si am dat schimbare cod de securitate si tot am incercat coduri de 4 cifre (limita max.) si am format un cod la intamplare si apoi mi-a aparut sa introduc noul cod, deci Robberth2311 iti voi da doar un vot de folositorhappyMultumesc oricum!