| Zmmyley a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca exista echipament pentru role pentru protectie:

SPATE
FUND

asta e tot ce ma intereseaza, in rest am tot...la fund ma gandeam la niste pantaloni de ciclist. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| flo0ory a răspuns:

Pare destul de amuzant dar sa stii ca functioneaza.ideea mea.iti o perna mica si o cosi de pantalonilaughing. si cand vrei sa te plimbi iti iei pantalonii.si cand o sa cazi o sa cazi pe moale.fiindca altceva nu exista iti spun din surse sigure fiindca parintii mei au un magazin de echipamente sportive si au cumparat toate echipamentele necesare pentru role si pentru spate sau fund nu exista dar incearca metoda meabig grin. funda:O3?

1 răspuns:
| s0os0o a răspuns:

nu exista funda?