| Alexandru1777 a întrebat:

Așa cu o problema pentru 2023.
Am o problema la contul de Instagram.
Mă certasem cu o persoană și m-a blocat. Cu timpul m-a deblocat și surpriza când am dat să îi dau tag in bio zice că "persoana necunoscută" țin să menționez că mesajele merg, sa dau tag prin postări sau story sau tag prin comentarii merge, numai în biografie nu merge... Cineva care știe?

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Este posibil ca utilizatorul care te-a blocat anterior să fi șters contul sau să-l fi închis după ce te-a deblocat. Din cauza acestei schimbări, Instagram nu mai poate afișa numele utilizatorului în biografie, deoarece contul nu mai există. În această situație, nu poți face nimic pentru a afișa numele utilizatorului în biografie. Îți recomand să încerci să îl contactezi pe utilizator prin intermediul mesajelor sau să încerci să găsești un alt mod de a menționa contul acestuia în postări sau story-uri