| iuliana21 a întrebat:

Asa din curiozitate...care sunteti casatoriti.sau locuiti cu prietenul sau prietena? multumesc

24 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu sunt tanar si nelinistit.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu sunt casatorita de aproape 3 ani. Locuiesc impreuna cu sotul meu de 4 ani (in august).

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu sunt casatorita de 35 de ani si am 5 copii(19, 21, 28, 29, 33 ani).

| psiholoaga a răspuns:

Si eu locuiesc cu iubitul meu, de vreo 8 luni.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu locuiesc cu iubitul.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu am facut aliante ci doar promisiuni. Nu locuiesc cu nici unul din ei.

Janina
| Janina a răspuns:

Eu locuiesc cu prietenul...
suntem impreuna de 2 ani se ceva.

mlm
| mlm a răspuns:

Eu sint casatorita si am doi copii destul de mari(8 si 12 ani).

| Dara a răspuns:

Eu sunt casatorita de 11 ani si am o fetita de 3 ani.

| Ben. a răspuns:

Sunt insurat de aproape 20 de ani. nu prea am pierdut timpul cu celibatul si ne-am casatorit la un an dupa ce ne-am cunoscut. din povestea asta au aparut doi baieti la 15 luni diferenta.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nici una...nici alta.

| littlesunshine a răspuns:

Sunt casatorita cu izh56 si locuim in casuta noastra de 2 ani si 4 luni.

| iuliana21 explică:

Eu stau cu prietenul...de ceva timp..va doresc la toti casa de piatra si multa FERICIRE SI INTELEGERE IN FAMILIE

| Amelia87 a răspuns:

Nu, nu sunt inca casatorita...si stam deocamdata separat, e o chestiune de citeva luni sa ne mutam impreuna, tare as vrea!batting eyelashes

| izh56 a răspuns:

Sunt casatorit cu littlesunshine si locuim in casuta noastra, de 2 ani si 4 luni.

| zuly a răspuns:

Eu am stat cu prietenul cam 1 an. Baaaad idea.straight face
Am fost si inca sunt prea tinerica pentru asa ceva.Parerea mea.

| vio a răspuns:

Eu sint casatorita de 14 ani...

Răspuns utilizator avertizat
| rodel a răspuns:

Dar care-i intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu nu sunt căsătorită și stau la mama acasă (nicăieri nu este mai bine decât la mami acasă), cât privește prietenul - stă la el.
Tu?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urmeaza sa ma casatoresc, locuiesc cu iubitul meu de 6 ani...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesc cu nevasta-mea pana e gata apartamentul, apoi nunta mare unde va asteptram cu euroii ca sa ne platim creditul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav, esti tanar si nelinistit? Sa inteleg ca locuiesti doar cu soacra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casatorita si locuiesc cu sotul meu!