| lola a întrebat:

Sunteti pro sau contra ideii de a fi cu prietenul/prietena in aceeasi clasa?happy

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Sunt de acord cu legiuitoarea. Nu ca ar fi ceva "rau" in asta, dar nu e indicat ca, pe termen lung, sa petreceti atat de mult timp impreuna. Desi la inceput pare bine, unul dintre voi o sa se zbata pentru aer la un moment dat.

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Contra...am fost si e cam naspabig grin.

cami
| cami a răspuns:

Omg, laughing contra, pro habar n-am big grin... Nu cred ca-ar fi ceva rau. Adica, nu neaparat trebuie sa fi cu capul in nori si sa nu mai fii atenta. De ex va puteti face temele impreuna tongue (DACA sunteti constiinciosi, veti da chiar mai mult randament, asa)

| Ana a răspuns:

Contra happy

kratos
| kratos a răspuns:

Orice atata timp cat exista dragoste si respect intre ei!

| inna a răspuns:

Nici pro nici contra.

| cioko19 a răspuns:

Buna!
Contra. Dupa o vreme se vor plictisi unul de altul pentru. stau mult timp impreuna. parerea meahappy.

| Andreea_8014 a răspuns:

Pro.nu e nimic rau in astahee hee

DEyutza:*

| viki a răspuns:

Contra! In loc sa fii atent/a la ora, stai si te uiti la prieten/a! mi se pare aiurea, bine ca nu se intampla la fel in toate cazurile.big grinMie nu mi-ar place.

| www a răspuns:

Contra in general.

| Aries90 a răspuns:

Contra. Spun din proprie expreientsa. Si dupa ce va despartsitsi e si mai aiurea sa statsi 7 ore pe zi in aceeasi incapere.

| EugenfanNadal a răspuns:

NU are IMportanta...atata timp cat tineti unul la altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu "lovesc" în aproape.
Prefer persoane neutre de locul de muncă, școală, etc.
Pa, pa.