| Jokerashul a întrebat:

Asa numita "Steak" de la englezi este mai grasa decat carnea normala de vita? Parca are gust mult mai bun dar mi-e teama ca este mai nociva si are mai multe calorii decat cea normala de vita.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu este grasa, din cate stiu.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Steak este o simpla friptura.In limba engleza.Mai grasa sau mai slaba.In functie de preferintele fiecaruia.

| Jokerashul explică (pentru darrio2007):

Deci...

| darrio2007 a răspuns (pentru Jokerashul):

Ce vrei sa mai stii?

| Jokerashul explică (pentru darrio2007):

Ii mai grasa, are mai multe calorii decat carnea normala de vita? Eu ma refer la cea din magazine sempreparate, adica pregatite doar trebuie gatite.

| Jokerashul explică (pentru darrio2007):

Asa stiam si eu.

| darrio2007 a răspuns (pentru Jokerashul):

Nu este grasa, din cate stiu.