| Valy9999 a întrebat:

Ascultati aceasca melodie https://www.youtube.com/watch?v=nm1c8yCUuio credeti ca s-a schimbat ceva din 2008 pana acum?

1 răspuns:
| immaBeast a răspuns:

Absolut nimic.
Aceleasi fete zambitoare, aceleasi minciuni, nu o sa se schimbe nimic cat timp noi o sa-i acceptam.
Daca au vazut ca nimeni nu zice nimic...merge treaba, ei traiesc bine pe spatele nostru, noi muncim pe 900 de lei ( 900 este mult, am prieten care a muncit intr-o spalatorie pe 700 de lei, bataie de joc, umilinta )
Asa am fost invatati, sa muncim non stop ca niste animale, sa nu stim de relaxare, de o viata frumoasa, o viata fericita.
Sa stim doar de munca, munca, munca si iar munca.