| chupachups1234 a întrebat:

Ascultati manele? :-&

Răspuns Câştigător
| DarkRose a răspuns:

Well.eu nu ascult manele. Mi se pare o muzica lipsita de sens, in care un tip ii admira ''comorile'' uneia, in care spune ca are ff multi dusmani deoarece este bogat, si pot continua... Sper ca nu asculti manele pentru ca iti faci rau tie dar faci ce vrei eu doar te-am sfatuit. Incearca si tu.rock sau pop sau tehno, electro.sunt multe genuri. Sper ca te-am adus pe ''calea crea dreapta'' laughing tongue

13 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

NU! Urasc manelele. Dar nu am nimic cu cei care ascultahappy

| lala178 a răspuns:

Fiecare are propriile sale gusturi. Daca tie iti place un gen de muzica, nu poti obliga pe nimeni sa ii placa sau sa il asculte, la fel si cu genurile neagreate de tine, nu ar trebui sa catalogati lumea asa usor, dupa genul de muzica ascultat.
Si da, ascult manele, la petreceri, la o nunta, manele cu bun gust,
care intr-adevar exista, dar oamenii sunt prea preocupati sa catalogheze, ca sa descopere si aspectele favorabile ale unui lucruwinking

| allleeeee a răspuns:

Nu!
Nu le consider un gen muzical.

| Turquoise a răspuns:

Singura nu ascult.La o petrecere nu ma deranjeaza! Chiar ma enerveaza persoanele care isi baga degetele in urechi la petreceri ca nu asculta manelerolling eyes. sa o luam logic acum.au pus astia la mine la banchet nane-poveste de seara straight face nu vrei sa stii ce urat eraoh go on cu toate ca ascult numai nane si arssura

Răspuns utilizator avertizat
| anonima10 a răspuns:

Asa e DarkRose, nici eu nu ascult. Dar daca te duci la o nunta/petrecere/banchet nu ai cum sa dansezi numai pe house te asigur.

| chupachups1234 explică:

Manele cu gust rolling on the floor. Am trait s-o aud si pe asta. laughing

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Cu siguranta NU! sunt multe alte genuri mult mai misto cum ar fi pop, rock etc. happy

| raluzz a răspuns:

NU! deci nu incerca sa asculti am vazut de ceva vreme la prietenii mei ca sunt obsedati de manele!:-&. Mai bine nu.happypur si simplu astia de la manele cu ar fi taraf tv sunt rromi toti.:-&

| Yuuki_5557 a răspuns:

Nu am ascultat in viata mea, nu ascult si nu voi asculta...
Mai bine ma pui sa ascult o ora Tokio Hotellaughing

| anna_7069 a răspuns:

Da. eu ascult manele. Nu d`alea de bani, valoare, d`alea de urla wai mamicuta mea sau chestii de genu` asta. Dar sunt unele care chiar pot sa spun ca-mi plac. :d

| iubita_7132 a răspuns:

Da, si nu imi e rusine sa recunosc...multi ascula... putini recunosc

| Y 2 J a răspuns:

Ascult orice. Chiar si manelele. Este o muzica cenzurata, nu cum este Hip-Hop in care toti,, isi baga" in gura altora sau nu mai stiu eu ce..., insa ascult si eu hip-hop, dar cele cenzurate.

Întrebări similare