| anduktz a întrebat:

Care ascultati manele si care nu?

Răspuns Câştigător
| Auslesse a răspuns:

Chiar daca n-ai pus intrebarea la categoria corecta, eu o sa-ti raspund.
Da! ascult manele si nu mi-e rusine sa recunosc.ascult aproape toate genurile..mai putin rock...s.a.m.d
stai linistit/-a, sunt si inca o sa mai fie multi care s-ar jura cu mana pe inima ca nu asculta manele, cand, de fapt, toata ziua numai manelele le "urla" in urechi!
happy

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru Auslesse):

Salut.Imi place ca ai recunoscutwinking Mie nu imi prea plac manele dar te respect.

O zi frumoasa.

| Auslesse a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Salut! acum sa nu crezi ca sunt vreo fana inraita sau ceva de genu`.dar ascult ocazional!laughing...as fi ipocrita daca as zice ca nu!
O zi frumoasa si tie!happy

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru Auslesse):

Multumesc.Nu, niciodata nu as crede astahappy.

18 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

Nu ascult.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pune si tu la categoria correcta! O sa iti raspunda si acolowinking

Nu, nu imi plac manelele si niciodata nu am ascultat nici pentru 1 secunda!

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Bine zis big grin
Toata lumea posteaza toate tampeniile aici ca doar e ''cea mai vizitata categorie''. Poate daca fiecare ar pune intrebarile la categoriile corecte, ar fi si alea vizitate...
Whatever...

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Multumesc pentru intelegerewinking

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

No problemwinking
Ar fi si mai bine daca ar intelege si cei care posteaza orice in categoria asta tongue

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Da. La fiecare categorie sa posteze lumea ceea ce trebuie. Sa scrie correct si sa nu injure. Daca ar face asta ar fi perfect.happy

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Corect! Am auzit ca site-ul asta asa era inainte. Dar acum s-a umplut de tot felul de oameni.

| Quanah a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Te aprob.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Vrei să spui că nu ai ascultat din proprie iniţiativă, poate. E imposibil să nu fi auzit jegul ăsta de muzică când treceai pe stradă sau pe lângă o maşină plină de cocalari.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Buna! Exact asa e!

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Nu ascult deloc!

| anduktz explică:

Vai de capu vostru! toti suferiti ca nu ascultati manele! ca nu va plac si asa dar daca va controlez in telefon sau in pc gasesc de la cea mai veche melodie pana in prezent! i-a ascultati asta poate va place http://www.youtube.com/watch?v=cuRJNPX9wWU si pentru cei care AU RECUNOSCUT CA ASCULTA MANELE JOS PALARIA!