| AidaAmaranta a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=_UlQysfpqds

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Da,foarte interesand videoul,pozele sunt chiar interesante, dar crezi ca le arde oameniilor de vizionat un video asa educativ, ei stiu numai facebook si net, nu si cultura generala sau alt ceva educativ, de fapt sunt unii, nu spun ca nu.

| AidaAmaranta explică (pentru Brâncuşi):

Crede-ma mai sunt si alti oameni printre noi, care se uita la videoclipuri de genu', citesc, si le pasa de cultura lor generala :-)

| Brâncuşi a răspuns (pentru AidaAmaranta):

Sunt de acord cu tine...Dar pacat ca nu sunt mai multi, ma asteptam cam jumate din tara...dar astazi numai jocurile ii reprezinta pe copii.

| RamonaRay a răspuns:

Cat de frumos si de adevarat...Imi pare rau ca nu s-au uitat si alte persoane la acest videoclip pentru ca este adevarat totul.
Noi nu trebuie sa fim o generatie de oamneni distrusi, trebuie sa fim mai buni ca cei care au murit si au realizat multe in viata.
Nu trebuie sa plecam din Romania si sa uitam ca aici sunt stramosii nostri.
Trebuie sa ne unim si sa aratam lumii ca Romania este o tara a oamenilor destepti si civilizati.