| unknownlover a întrebat:

Aseara am avut un vis despre fata pe care o plac.Se facea ca eram in fata blocului si ea era cu o prietena.Si mie cum imi place, m-am uitat la ea si m-a chemat pe nume si m-a intrebat daca vrea sa fim iubiti.Si eu am raspuns DA.

Ce poate insemna?(eu sunt timid)

5 răspunsuri:
| SebylVane1890 a răspuns:

Si eu am visat de multe ori baietii de care imi placeau la momentul respectiv dar nu s-a intamplat nimic.Nu prea cred ca visele semnifica ceva.Chiar daca atunci cand ne trezim dupa ce visam persoana speciala ne simtim mai bucurosi, e doar o iluzie

| Uratu140 a răspuns:

Daca iti place de ea incearca sa ii atragi atentia intr-un mod sau altul si s-a va cunoasteti mai bine.NU esti timid, esti doar introvertit e o diferenta mare.happy
Mai mi s-au intamplat si mie vise din acestea.Inseamna ca iti place de ea.

| Uratu140 a răspuns:

Ideea este ca si tu vrei s-ai placa de tine...

| unknownlover explică (pentru Uratu140):

Cum adica?

| Uratu140 a răspuns (pentru unknownlover):

Daca chiar o placi atragei atentia cumva.
Si eu sunt intr-un fel introvertit.Asta inseamna ca simti nevoia de complimente, converstii, sa spui ce ai pe inima chiesti deaste.happy