| unknownlover a întrebat:

Aseara am avut un vis despre fata pe care o plac.Se facea ca eram in fata blocului si ea era cu o prietena.Si mie cum imi place, m-am uitat la ea si m-a chemat pe nume si m-a intrebat daca vrea sa fim iubiti.Si eu am raspuns DA ceea ce nu prea as avea curaj.Ce semnifica? Poate deveni realitate?

3 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Buna! Un vis e doar un vis. Poate peste mai mult timp se va intampla dar nu poti garanta nimic. Daca ea te place poate veti putea fi impreuna dar eu cred ca nu te va intreba eaa niciodata. Daca iti place trebuie ca tu sa faci primul pas.Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un vis!

| M1Man a răspuns:

Semnifica faptul ca va veti ingelege bine.