| mihaa a întrebat:

Aseara am vazut la tv la stirii, o invatatoare care a pedepsit o evela de 11 ani legand-o de mainii, si asa a tinut-o toata ziua la ore, ba mai mult colegii de clasa o batjokoreau in pauza, scuipand-o si batjokorind
culmea invatatoarea, nici nu a dezlegat-o dupa terminarea orelor, femeile de serviciu au dezlegat-o
mamika fetitei a reclamat-o la politie, pentru privire de libertate
] directorul scolii a declarat ca diriginta a facut o gluma
si culmea nesimtirii, diriginta era socata ca mamika fetei a dat-o la politie, pentru, acest incident
ce parere aveti de aceasta invatatoare? ce pedeapsa ar merita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ocunosc pe acea profesoara este profesoara mea de tehnologie si fetita aceea este nebuna.Iti spun eu cum este fetita aceea se ducea la colegi ei si ii batea cu palmele ei find mici in clasa a 5a o bateau si in ora de informatica fetita nu ii lasa pe copii in pace si dirigina a zis ca vrei sati arat ca poti sa stai o pauza asa si dupa ora fetita s-a dus dupa diriginta ei ca "Leagama la maine, leaga!". Si a legato am vazut-o cand a fost legata era pe coridor si toti copii erau pe langa ea si ea a zis"Ce ma legarti la maini nu pot sa dau cu picioarele "si l-a lovit pe un coleg de-al lui intre picioare copilul apoi sa simtit rau si a plecat acasa.Au dezlegato femeile de servici si dupa ore s-a dus la magazin si a luat o acadea si sa facut mova pe buza sai zica lu maicasa ca a batut-ocopii si asa i-a zis. Fetita aceea are probleme la cap, are concepti ff proaste, ea vrea sa o iubesca colegi este geloasa pe o colega ca este mai frumosa si a vrut sa se mute la lata clasa.Mama ei o crede tot si bunica ei a facut din asta o tragedie foarte mare.Este adevart ca nu ar fi tr. si doamna sa progedeze asa, sa se puna la mintea copilului dar din seprembrie ea tot asa face.Si minte ca este batuta de copii si ea nu face nimic.Asta a fost poveste daca mai vrei amanunte imi lasi un mesaj cu id tau.

7 răspunsuri:
| mihaa explică:

justdoit805 iti multumesc pentru raspuns, chiar imi era greu sa cred ca asa profesoara exista cu adevarat in scolii, ba mai mult ma socat atitudinea profesoarei, si atitudinea directorului, iti multumesc inca o data pentru raspuns pup mihaa

| liveincolors a răspuns:

Merita sa fie bagata la inchisoare.
Eu chiar nu pot sa inteleg cum exista persoane ca asta in invatamant.straight face

| DeyCj a răspuns:

Păi voi şiti mai bine ce sa întâmplat dar profesoara trebuia să discearnă mai bine şi să gestioneze situaţia mai bine.Eu unu aş fi făcut un fel de anchetă şi apoi aş fi decis. Dar din câte am citit pe aici înseamnă că fata asta are nevoioe serioasă de ajutor din partea unui psihiatru sau poate suferă de lipsă de afecţiune din partea părinţilor şi ea consideră că prin felul acesta va fi încentrul atenţiei şi i se va oferii afecţiune.

| maria_1112 a răspuns:

Ar trebui sa o bage in inchisoare vreo 1 an si s-o deie afara de la scoala

| gaby_8539 a răspuns:

Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.nu va mai mirati.devenim din ce in ce ma rai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si aceasta poveste este de foarte mult timp fetita s-a mutat si la alta scoala.Si cred ca asa face si acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa faca inchisoare este incontinuare profesoara si dirigina pentru ca acea fetita este nebuna si nu o sa faca sigur.