| Insurgent a întrebat:

Asta e special pentru cei care cred ca wrestlingul este fake:P
hVIDEO: Wrestlingul e fake?! Vezi cum ii sparge fata cu o lovitura de picior!
Nu cred ca e vreun fan al wrestlingului care sa nu auda comentariul "wrestlingul e fake"! Iata o lovitura de picior care demonstreaza clar contrariul!
ttp://...icior.html
Wrestlingul nu este fake, ci cat se poate de real. E o competitie intre luptatori care lasa tot ce au in ring. Manevrele sunt reale, durerea pe care o sufera wrestlerii e reala!

http://www.wfan.ro/......ariul.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu cu tine rolling on the floor dar ca orice fanatic probabil ca ai inchis si ochii la documentarele in care lupatorii recunosc ca toate obiectele folosite sunt masluite, iar scenariul dupa care lupta trebuie respectat pentru a nu se accidenta, oricum in primul link tu demonstrezi clar ca e fake laughing iar in al doilea lipsa de educatie.
In schimb cred in Mos Craciunbatting eyelashes