| tonybest a întrebat:

Asta nu e o intrebare va roog TPU semnati petitia celor care le e dor de jetix doar semnati si poate nil da inapoi www.petitiata.ro/petitie-online.php?t=23404 semnati daca doriti pentru jetix scuze categoria

2 răspunsuri:
| RromAn a răspuns:

A href="http://www.petitieonline.ro/petitie/jetix_inapoi-p67548055.html" target="_blank" style="display: block; width: 500px; background-color: #045BB2; font: 11px verdana, arial, sans-serif; color: #fff; text-decoration: underline; text-align: left; padding: 4px 0;">

Jetix inapoi

| tonybest explică:

Dati la semnati acolo si completati