| chiftelutacrocanta a întrebat:

Astazi ziua am dormit si am visat ca eram treaz.In vis eram culcat pe un pat cu cearsaf alb. Dintr-o data in vis am vrut sa ma trezesc din vis, dar nu reuseam.Ma zbateam si nu reuseam sa ma trezesc din vis.L-am vazut pe Satana in vis.Ma trezeam dintr-un vis intr-un alt vis, si nu stiam care este realitatea.Am spus in somn o rugaciune si m-am trezit.Ce inseamna acest vis pe care l-am visat eu?

5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Inseamna ca esti dincolo de limita!

| WaterDrop a răspuns:

Ca nu ai mai fost la biserica de la Sf. Nicolae cand se dadeau daruri la copii. Acum 20 de ani.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ce vis, si eu am avut vise ciudate pe care nu le-am inteles niciodata si majoritatea le-am uitat, vise sunt ciudate si in ele vezi lucruri si oameni pe care i-ai vazut in realitate.
Daca vrei sa te lamuresti in legatura cu visele uita-te pana la capat la acest clip si o sa fii lamurit.
https://www.youtube.com/watch?v=Kr6mJgHTDR0

| Ssssmokin a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa mergi la mama Omida sa iti dea niste picatura de uraniu distilata cu paracetamol. Pai nu prea cred in vise, posibil sa fi fost un cosmar. Eu cand ma puneam in pat, mai demult visam ca (virgula) cad din cer si culmea direct in pat. Acum mai am unele momente in care cred ca nu sunt in pat sau cad, ceva de genu si dau din picoare laughing. Eu zic sa iti faci cate o cruce inainte de culcare si gata happy.

| RagnarokR a răspuns:

Nimic. ca inca crezi in Dumnezeu mai mult decat in diavol. felicitari. tine.te pe pozitii