| Denudeny a întrebat:

Asteptati scoalaaa? big grin

12 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Pe de-o parte da, pentru ca d-abia astept sa imi revad colegii si sa descopar lucruri noi din ce ne invata profii. Plus ca anul viitor o sa am un examen important.
Pe de-o parte nu prea pot spune ca astept scoala pentru ca invat la program de dimineata si trebuie sa ma trezesc cu noaptea in cap sa plec la scoala, si o sa am si mult de invatat (trec a 8a, iar profesorii, din comportamentul lor de pe ultimul semestru dintr-a7a nu dadeau semne sa fie dispusi sa ne lase mai moale in anul care vine).
Orice ar fi, sa vina si scoala, ca oricum prea multa vacanta ar fi fost plictisitoare la un moment dat.

| mihaela0205 a răspuns:

Da, sper să treacă repede și săptămâna asta.

| Furculingură a răspuns:

Aşa-şi-aşa.

| fadnox a răspuns:

Ea m-asteapta

| AndyLavy a răspuns:

Sincer da. este mai distractiv la scoala, desi si mult de munca.

| irbis96 a răspuns:

Da si nu happy

M-am saturat de acelasi program (somn-pc-somn) si vreau sa trec la celalalt (somn-school-pc-somn) happy

| justmebi a răspuns:

Da! logic! abia astept sa trebuiasca sa ma trezesc dimineata la 7, atunci cand dorm si eu mai bine, sa ies din casa dimineata cand e foarteee frig, sa stau 6-7 ore intr-o sala cu alte 29 de persoane cu acelasi chef de invatat ca si mine, sa se ia degeaba profii de mine ca sunt suparati ca n-au gasit motive suficient de bune ca sa ma exmatriculeze, sa ma intorc acasa obosita, sa mai am si de invatat si teme happy

| Prietenoasa a răspuns:

Da vreau sa imi vad prietenii e bine la scoala doar nu ii bau bau.

| sweettkarina97 a răspuns:

Sincer asa si asa. Dar ce sa facem nu avem incotro. Dar tu?

| Denudeny explică (pentru sweettkarina97):

Da, o astept big grin Ca sa'mi revad colegii..si dupa cum a mai zis cineva, ar fiii plictisitor sa fie doar vacanta.