| kesha:D a întrebat:

Ati auzit ca s-ar putea ca profesorii sa nu ne mai treaca notele in catalog o zi, dupa aia sa nu mai facem ore...tot felul de greve ale profesorilor etc``este adevarat sau doar unele scholi?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, asa e.Maine nu se vor trece note in catalog, apoi in Bucuresti pe 26 martie va fi greva de avertisment, dupa care va fi greva in toata tara din 22 aprilie.happy

| User a răspuns:

Domne da sa fie adevarat.

| juniper a răspuns:

Am auzit, ar fi bine sa luam o pauza de la atatea teste.

| OanaG a răspuns:

Da e adevarat ce binee e, stau profesorii cu notele in caietul lor laughing

| CopilRasfatzat a răspuns:

Eu am auzit ca joi nu se face scoala...si ca nu se vor trece notele in catalogthinking

habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

26 martie si 22 aprilie greva