| caramel_3029 a întrebat:

Ati auzit si voi de calugarii care fura copiii si ii transeaza pentru a le scoate organele? Chiar e adevarata povestea? cica acum ar fi prin Timisoara.big grin

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce-nseamna, dom'le, progresul asta! Pe vremea mea, era bau-bau, iar copiii erau destul de inteligenti incat sa nu se sperie de toate prostiile.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@Bro: nu mai speria chinezii! O sa te trezesti cu o turma de shaolini mici si galbeni ca loviti de icter care te vor toca marunt. Nu de alta, dar tu, nici tocat marunt nu incapi intr-o singura valiza. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit de un chinez din Colentina, transat si bagat in citeva valize. Da' ala nu era copil si il transase mafia chinezilor. Oare mafia asta s-a incartiruit intr-o munastire si acum isi spun calugari? Despre astia vorbesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este si in recas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii transeaza, le scoate inima si ii coase cu sarma... sunt deghizati in calugari, schimba masinile din 10 in 10 km si au nr strain la masina (in general de Franta) si nu cred ca sunt in timisoara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat... i-am vazut cu ochii mei ...sunt imbracati ca niste calugari si au ceva pe cap, in maneca ai un cutit, mau urmarit mi-e fricacrying