| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit subiectele de la bacalaureat? Cum s-a putut sa aiba la alegere un roman din trei autori si sa nu stie? Citi stiu ca Eminescu a scris si proza? Dar tot mai ramin doi autori. E clar ca nu au invatat nimic daca nici asa nu au stiut sa scrie nimic.
Care v-ati prezentat azi, spuneti ce parere aveti.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Da...le-amvazut si au fost foarte usoare, chiar mai usoare decat in prima sesiune, as zice. Cine a invatat cat de cat, poate lua un 6-7 cu usurinta, cine a invatat serios, nu are de ce sa nu ia 10.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Cei care au dat in sesiunea a doua sunt cei care au picat in prima sesiune. La ce te astepti? Sa promoveze?