| JulyDreams a întrebat:

Ati auzit vreodata persoane spunand pișoar in loc de pisoar? Pt baieti - cum v-ati simtit?

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Am cosmaruri din cauza asta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

M am simtit tradat, părăsit. Ce e aia sa zici ș in loc de s. Offf

| Sofer a răspuns:

Sincer nu am auzit. Eu prefer buda.

| Andrei200202 a răspuns:

Eu i aș eutanasia, vai ce nenorociți

| Andrei200202 a răspuns:

Eu sunt mai old school si ii zic buda

| JulyDreams explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Eu am simtit ca si cum si-ar exprima dispretul fata de acel obiect, indispensabil in anumite momente, ce ar trebui respectat ca si un vas de wc. Simteam chiar ca isi exprima dispretul fata de mictiunea intr-un pisoar si atitudinea discriminatoare fata de barbati, venita poate din invidie, pentru ca doar ei pot folosi unul...