| RAY a întrebat:

Baieti v-a atras vreodata o femeie mai in varsta? Asa pe la 40 ani, ti-a fost rusine vreodata de ceea ce ai simtit?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

M-a atras, dar nu la ceva serios. A fost ceva fluturatic, de moment.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ti a fost rusine vreodata de ceea ce ai simtit?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu, e o atractie involuntara.

| OldSoul a răspuns:

Da, chiar ieri ma atragea o tipa de genul, avea un seria 5, frumoasa masina.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt atras dar nu imi e rusine de acest lucru.

| kar1GaNNN a răspuns:

Sincer da laughing) aveam si fantezii cu una, moama ca de o prindeam undeva doar eu cu ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar Si peste 40 de ani, sunt mult mai ok femeile mai in vârstã deoarece nu au fitele generatiilor prezente.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Da, pur si simplu mi se par mai sexose, dar nici eu nu sunt asa tanar?
Iar la pat nu zic pas la nimic, se implica cu devotament?

| RAY explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Alea sunt intrebari sau afirmati?

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru RAY):

Afirmatii Ray, dar in loc de emoticoane, mi-au aparut semnele de intrebare.