| monicaaa17 a întrebat:

Ati avut /aveti vreo dependentă? Alcool, fumat etc? Cum ati reușit sa renunțați?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vede ca ai lipsa de ocupatie

| mgtow a răspuns:

Sigur, femeile sant viciul meu, pleaca una vine alta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am dependente usoare, cum ar fi internetul si cola.
Nu ma chinui prea tare cu ele, nu vreau sa ma stresez. Internetul e util, iar de la cola mai fac pauze.
Cu alcoolul si tutunul m-am jucat mereu, fara sa devin dependent. Pot sta luni la rand fara ele.

| SilentRain a răspuns:

Nu
Am avut dependenta de guma, am înlocuit guma cu apa în timp am scăpat de ea

| Sofer a răspuns:

Singura dependenta e de femei apoi vine dependenta de mașini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câți 10 ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am și acum, dulciurile happy