| Black00 a întrebat:

Ati avut conflicte cu tiganii...sa vina la tine sa iti ceara ceva si tu il refuzi si iti zice "de ce comentezi" happy si alte amenintari si cand treci de el sa te impinga sa puna mana pe tine sau sa incerce sa te loveascastraight face.ce ati facut in acel moment straight face...trebuie sa stiu neaparat ca m-am saturat angry

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De mine nimeni n-are curaj sa se ia. Cand eram mic m-am batut odata cu unu pentru ca era prea prost si nu ma lasa impace. Mai cresti si tu si vei vedea ca nu mai au curaj cand te vad asa inalt sa isi puna mintea cu tine ca le e frica sa nu si-o ia in bot.

| Black00 explică (pentru mgtow):

Da id dau te mess...sa mai vb...acum imi face fite si netu laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Black00):

Cobra_47_1991

| georgiana999 a răspuns:

Da. veneam de la scoala spre casa, eu stau departe si mi-am luat o inghetata nu era nimeni pe strada decat eu si un rom pe care de abia il zaream de la disatanta ( si el pe mine) care parea ca vine direct spre mine m-am dat mai intr-o parte dar el avea tendinta sa vina pe aceeasi directie in momentu ala m-am oprit am ascuns inghetata la spate prefacandu-ma ca imi caut ceva in sacosape care o aveam la mine si romu acela m-a intrebat,, Fa da-mi ce ai acolo sau te bat'' in momentu ala nu stiam ce sa fac dar am bagat mana in buzunar si am dat de niste corcoduse ramase cu o zi inainte si i le-am dat pe acelea si i-am zis,, Am corcoduse Iale!'' normal ca din moment ce i-am impus sa le ia nu a facut-o dar cred ca m-a vazut cu inghetata cand am agato in sacosa la ce frumos se uita la mine...

Răspuns utilizator avertizat
| UsernameFail a răspuns:

Da-i si tu una, frate! Dar ce-i asta?! Si eu m-am saturat! Daca vrei pareri despre chesti d-astea, sunt omul tau. Si daca continua bataia, sa stii ca trebuie sa suni la politie si sa depui o plangere.

| Black00 explică:

Da id tau...sa vb mai multe

| Black00 explică:

Daca ma enerveaza tare chiar pun bataia pe ei...aseara sa luat unu de mine da era cu mai multi de al lui straight face nu am avut ce face l-as fi batut si megeam in casa laughing da stau aproape de ghetou si c-am toata ziua ii vad pe aici in zona

| Black00 explică:

Eu am smok in mine :-s...si mai bine imi vad de treba mea si daca vad ca insista api dispare smoku si il iau in ture serios si bat fara frica ca vine unu de a lui...eu nu le am cu bataia asa, numai daca e cv serios :-s

| valentinemernic a răspuns:

Da,mai ales cand ma duc prin alte orase.Dar cu Rromii nu stau sa discut(ca nu stiu pasareasca), ii lovesc direct.Cu toate astea, am un prieten foarte bun care este tigan(ce-i drept, romanizat; dar este tigan).Cum spuneam, pune bataia pe ei.

| vladila a răspuns:

Cu Acel om e Clar ca nu se poate... comunica ca sa zic asa
hai sa iti zic ceva :

Eu eram pe afara si am vazut un om al strazi si uni tigani 3 tigani au vrut nu stiu ce vroiau sa ii ia si imediat cand i-am vazut am vrut sa ii iau la bataie si sa vezi. era unu care l-am cunoscut cand eram mic si tot se lua de mine si cand l-am vazut i-am dat un pumn de i-am spart nasu si au sarit si ailalti tigani si m-am batut cu ei e clar stiu ce o sa zice-ti nu i-am batut pe toti nu i-am batut i-am dat lu unu un pumn si un picior in burta si celalalt mo aruncat practic m-a impins pe spate si un prieten de al meu o venit si eu dat un pumn aluia care m-a impins nu uita cu uni oameni... nu poti comunica iti zic sa faci un sport.de autoaparare.