| ClauditaSmile a întrebat:

Ati avut parte de intamplari paranormale?

28 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

L-am lovit cu parul John Normal.

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Defineste paranormal. Acum cativa ani(mai multi) aveam un vis pe care nu pot sa il descriu. Este ceva ce trebuie "inteles". Cu timpul am aflat ca unii ii spun "calatorie astrala", dar totusi nu ma regasesc in descrierile facute de altii. Se apropie, dar este totusi altfel. Big like pentru intrebare. Big smile pentru poza!

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu. Desi ar fi fost interesant.

| Mădă0611 a răspuns:

Dap, am mers sa fac baie si cand am venit tv-ul era aprins. :O Nu avea cine sa-l aprinda.

Explicatia: se pare ca de somn ce imi era l-am programat sa se aprinda in loc sa pun ora.

| sublime89 a răspuns:

Nu.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu.
Stranii, ciudate, greu de explicat (pe moment) da, poate, dar nu ieşite din normal/natural.

| LordMuffinosawr a răspuns:

Vre-un an de zile am tot auzit numele meu strigat în șoaptă, probabil că era vreun pedofil ascuns prin boscheți.

| Kaℓi a răspuns:

Da...
Dar prefer sa nu va povestesc, nu as vrea sa se sperie copiii care citesc.
big grin

| DarkAndDreary a răspuns (pentru Kaℓi):

Copii? Te rog laughing
Spune-ne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha.de multe ori.anticipez in gand ceia ce urmeaza sa se intample bun ori rau.nu pot face nimic, in schimb fiindca nu sant sigur niciodata care gand este premonitoriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am si vazut

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da, la greu, in special in perioada in care fumam nasoale

| Narcis2007 a răspuns:

Nu...in mod ciudat doar celor care cred in paranormal li se intampla lucruri "stranii"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in club si totul cu toate simturile mi s-a parut de pe alta planeta, mi s-a spus ca am fost posedat

| godge a răspuns:

Nu

| Deaad a răspuns:

Odata a cazut un pahar de pe masa.100% paranormal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Pune unul sunt doar curios

NOname
| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

O aparentă telepatie... gândurile ce transcend spaţiul şi timpul şi se întâlnesc. Frumoasele coincidenţe de genul.

| Miauti a răspuns:

1 sa ti treaca in fiecare seara prin fata usii o fetita
2 sa se auda clanta zdraganind ca si cum ar incerca sa deschida cineva usa de la bucatarie, fiind singur acasa.

| Aida55 a răspuns:

Da, odata am baut un pahar de apa! :-s

| XxAndreea a răspuns:

Pai in fiecare seara visez ce urmeaza sa se intample cam in maxim o saptamana, si de ceva vreme, seara vad o umbra pe perete, mana care se apropie de mine si cand inchid ochii si ii deschid iar. dispare.

| ClauditaSmile explică (pentru oldbluegrumpyman):

Https://www.facebook.com/claudia.nedelea.7 este fb meu si poti sa imi lasi un mesaj cu visul tau

| ClauditaSmile explică (pentru Kaℓi):

Poti sa imi lasi un mesaj

| dodoc a răspuns:

Nu
dar am auzit de cazuri in care au murit oameni

| asdfkhjl a răspuns (pentru Kaℓi):

Hai spune big grin

| fuzzer a răspuns:

In fiecare zi ma confrunt cu ideea de a-l invoca pe Hitler

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut odata un cosmar aproape REAL!
Am visat ca fugeam de un caine si la un momentdat cand am obosit din alergat ma ajuns si m-a muscat fix de oblicul extern (de burta in lateral unde e splina cred)!
Si chiar atunci m-am trezit brusc cu mana pe zona acea si cu muscatura aia care aproape ca se si vedea!
Daca nu ma trezeam mai devreme cred ca devenea si mai reala muscatura aia!
Sau am mai avut noaptea afara chiestii din astea!
Sau cand ma uitam la televizor si aveam impresia ca o prezenta o entitate de dupa coltul usi se ascundea repede imediat ce intorceam capul, catre usa cand aveam sentimentul ista!