| IQOnly a întrebat:

Ati avut vreodata parte de un fenomen supranatural?

7 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Niciodata n-am inteles cum stie un mar sa faca mere, un prun sa faca prune, un cais exact caise.Nicinul nu incurca fructul pe care trebuie sa-l iveasca. Mi se pare supranatural...chiar daca nu este.

| Bacemi a răspuns:

In sensul de premonitie, da.

| User a răspuns:

Nu. da' as vrea sa ma intalnesc cu Scaraotchi. pe bune. sunt curios cum aratathinking

| Pisiii :x a răspuns:

Oarecum... Deci: eu am o lista unde imi scriu data si imi povestesc visele din noaptea aceea [ daca am visat cevalaughing ] Iar intr-o seara am visat ca mancam un mar la fereastra si l-am scapat, si a cazut pe jos.Vecina de sub mine m-a vazut si m-a trimis sa-l iau! peste cateva zile chiar s-a intamplat asta laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu

| Deea a răspuns:

Da.
i-am zis la doamna profesoara ca am luat 7 la test si a fost adevaratlaughing

| Doa'Do a răspuns:

Da.De cateva ori.