| znstr a întrebat:

Ati baut pana acum Monster Energy? Ce parere aveti de bautura asta?

Răspuns Câştigător
| KitKat15 a răspuns:

E geniala. :X E asa de buna la gust, desi nu este prea buna pentru saptamana. Daca nu bei mai mult de 2 la 2 zile, nu se va intampla nimic. Este buna, ar trebui sa incerci, dar cu masura. happy

| znstr explică (pentru KitKat15):

Nu am baut pana acum si am gasit de curand in Bucuresti la un magazin, vroiam o doza doar asa pentru degustare ca nu sunt "fana" bauturilor energizante. Merci!

| KitKat15 a răspuns (pentru znstr):

Cu placere >big grin

11 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Nu a fost prea bun, nu mi-a plăcut.
Mai bine beau bere.

| CannbalCorpse a răspuns:

Da am baut happy e printre energizantele mele favorite si rockstar e bun dar in Romania nu am vazut.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu am băut incălaughing.

| AcHollism a răspuns:

N-am baut, si nici nu-mi doresc prea curand.laughing

| znstr explică (pentru AcHollism):

De ce nu? laughing am auzit multe pareri proaste despre bautura asta.

| AcHollism a răspuns (pentru znstr):

Tocmai,pentru ca oricum nu prea sunt eu cu energizantele si mna'...

| STR1K3R a răspuns:

Am baut ii buna laughing