| anonim_4396 a întrebat:

Ați câștigat dacă ați contestat amenda pentru nepurtarea măștii?

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

"Vroia"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Aha, bine, pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie mi-i se pare aiurea ca amenzile să fie atât de mici. Sper să se mărească atât de mult, la fel și controalele, încât nimeni să nu-și mai permită să umble fără sau cu masca purtată necorespunzător.

"O sa ajungem sa plătim aerul". Doamne, câtă prostie. laughing
Dacă ești atât de incompetent încât nu poți respira printr-o mască, nu e chiar o pierdere așa mare.

| Frank51 a răspuns:

Cat de stupid este sa intrebi asta, nu inteleg cum te suporti. Daca as fi tu, mi-as da palme la fiecare pas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Hai sictir

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca taceai filozof ramaneai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Unii ca tine chiar se cred...

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai, macar tac laughing Nu semnalizez.