| Eroare404 a întrebat:

Ati castigat vreodata la loto?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Incep sa cred ca e masluit intregul joc...
Traim in Romania, pentru o mica atentie cei ce ar trebui sa asigure functionarea corecta a jocului, pot inchide ochii."
Cand depui biletul el este scanat si inregistrat in baza lor de date, nu m-as mira sa aiba un soft care sa detecteze varianta care nu a fost folosita si aceea sa iasa varianta castigatoare.
La jocul de bile e suficint de usor masluirea bilelor, e suficient sa aiba o alta greutate sau sa fie putin mai mici bilele castigatoare fata de restul.
Cum se face ca de sarbatori se castiga mai mereu iar in rest nu?
Da poate ca se pun mai multe bilete dar personal nu cred aceasta varianta.
Ps: Legat de intrebarea ta, la ultimul bilet pe care l-am pus nu a iesit nici un numar, dar la extragerea urmatoare au iesit 3 din numerele puse pentru extragerea anterioara...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O data am jucat si n-am castigat si de atunci m-am lasat

| Eroare404 explică (pentru RAY):

Mai incearca poate castigi happy

| RAY a răspuns (pentru Eroare404):

Daca ma lasa pisicuta o sa mai incerc

| J0B0MAT a răspuns:

Nuuusad

| RainmakerX a răspuns:

Nope. Nu am avut norocul asta. *Daca ma gandesc mai bine nici macar nu am jucat vreodata.*

Sansele de a castiga sunt mult prea mici, aproape inexistente. Trebuie sa ai un noroc fenomenal ca sa castigi ceva.

| R0R0 a răspuns:

Nu.