| tatiana14 a întrebat:

Ati citit "La rascruce de vanturi"? Ce v-a placut la ea? De ce a-ti recomanda-o?[Eu una, o ador laughing]

2 răspunsuri:
| andreea25red a răspuns:

Este scrisa de emyli bronte si trebuie sa recunosc ca este captivanta.cu toate acestea e destul de dificila. face parte din categoria beletristica si critica deci trebuie sa acorzi multa atentie.iti recomant volumele lui mica waltari.sunt exceptinale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai twilight saga e inspirat din " la rascruce de vanturi "...am citit cartile twilight dar nu si cartea asta, insa am auzit ac este foarte buna asa ca o sa o citesc si eu. Ti-as mai recomanda " Pe aripile Vantului " e super cartea :X:X:X