| darkgirl58 a întrebat:

Ati comandat de pe eMAG?

Răspuns Câştigător
| Madaliinaaa a răspuns:

Hristos a înviat! Da, am comandat şi sunt de încredere. Poţi plăti la livrare, prin ordin de plată, în rate sau direct cu cardul online. Baftă.

3 răspunsuri:
| pci27 a răspuns:

Da, am comandat. Dupa inregistrarea comenzii, livrarea s-a facut rapid ( am primit coletul ziua urmatoare). Se poate plati cu cardul, online sau in numerar, la primirea produselor.De obicei, se expediaza un e-mail de confirmare. Recomand.

| gabri778 a răspuns:

Dap am comandat de 2 ori si produsele au venit destul de repede si au fost de calitate eu iti recomand sa cumperi ce iti doresti caci nu exista nici un risc.

| Alex2500 a răspuns:

happy Hey!

Am comandat de vreo 4 ori. Livrarea este rapida, cel putin in cazul meu a fost ceva de genul: Azi am dat comanda, maine mi-a venit.

Cand comanzi ceva, o sa primesti un telefon pentru confirmare, iar ziua urmatoare(daca este zi lucratoare)cel mai probabil o sa te sune curierul de dimineata pentru a confirma venirea coletului si ora.

Spor la cumparaturi!happy