| Booogdan a întrebat:

Buna T. p. u. Ati comandat vreodata ceva de la Emag? happy. Ati fost multumit de produse?

Răspuns Câştigător
| Sn1p3r a răspuns:

Da.Am comenzi de peste 5000 de lei de la ei si sunt foarte multumit.Nu am avut probleme cu nici un produs.Doar un stick mi s-a ars si mi l-au inlocuit cu unul nou( apropo de stick-uri au garantie 5 anilaughing pai in 5 ani de no sa se strice de le gasesc draciilaughing) ).Iar despre preturi, da nu mai sunt cele mai mici cum erau odata.De exemplu acum 2 ani cand mi-am luat laptopul, l-am luat de la eMAG cu 300 de lei mai ieftin decat la altex.Acum lucrurile s-au schimbat, preturile sunt cam la fel peste tot, dar mai gasesti si exceptii.Nu recomand Altexul sau domo.Am facut comanda pe altex.ro la un laptop si un home cinema iar ele mi au venit fara certificate de garantie, iar laptopul era zgariat ca toti draci.Prin multe interventii am primit certificatele si mi-au schimbat laptopul( Mi-au zis ca l-a pus un angajat din greseala pe cel de pe raftlaughing povesti), iar de la domo am fost sambata in magazin si am luat un motitor-tv si o masina de spalat, mi au zis ca la masina e certificatul de garantie inauntru.Cand mi le-au adus nu m-am uitat imediat in ea, mai tarziu am observat ca lipsea.M-am dus cateva zile mai tarziu peste ei si m-au zis ca sa le arat angajatul care mi le vanduselaughing S-a rezolvat si asta. Despre eMAG am citit pe diferite bloguri o gramada de reclamatii, dar personal n-am avut probleme cu ei si mai stiu cateva persoane apropiate care au o gramada de comenzi la ei si nu sunt nemultumiti.Bafta!

7 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Am peste 40 de produse luate de la eMAG si doar unul schimbat dupa cateva telefoane

| Booogdan explică (pentru Sp33dyt):

Si ai fost multumit? Adica nu is folosite. sau desfacute?happy. Am observat ca unele produse sunt si cu 100lei mai ieftine decat in magazinehappy. [ma refer la telefoane]

| Sp33dyt a răspuns (pentru Booogdan):

Cele desfacut au reducere si se specifica ca sunt desfacute. e normal sa fie mai ieftine ca ei nu platesc chirie pentru magazin sau salariu pentru oamenii din magazin

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Da sa stii ca sunt cei mai profesionisti din Romania. Dar la preturi sa nu crezi ca sunt ieftini, sunt mult mai scumpi decat multe alte magazine online. Fiind cel mai mare magazin online si cel mai respectat isi permite sa tina si preturi ridicate, Asistenta care ti-o ofera este exceptionala.

| KellyGreen a răspuns:

Am comandat 2 placi de par care sunt foarte bune dar au si costat 4 milioane. Adica produsele scumpe sunt bune cele ieftine... nu prea

| Booogdan explică (pentru KellyGreen):

Cam asa e peste totlaughing. Dar am obs ca sunt mai ieftne decat in alte magazinehappy de asta intreb.

| KellyGreen a răspuns:

Cam da, si nu sunt folosiate sau desfacute, vin in cutie intacte.