| Mystique a întrebat:

Ati facut vreodata vreun compromis f mare din dragoste? care a fost acela? dar macar a meritat?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am facut. Nu a meritat.

| arysa a răspuns:

Am aflat ca se mai intalnea cu cineva si eram hotarata sa lupt pentru el; nu a meritat; dar am scapat intr-un final de el. dar nu-mi pare rau ca am lasat de la mine, am aut multe de invatat din intamplarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut. Dragostea presupune cateodata si compromisuri, insa nu am fost pusa in situatie.Bineinteles ca as face orice pentru persoana iubita, si desigur ca va merita.